139
139,00 €
Õhem pikendatav soojakott kevadest sügiseni kasutamiseks. Sobib kokku erineva turvavarustusega.

Pikkus: 88-113cm

Kasutusaeg: kevad, suvi, sügis, talv(autosõidul)

Välimine materjal: 60% puuvill, 40% polüester

Sisemine materjal: 100% puuvill

Vooder: taaskasutatud polüester

 

Voksi® Sky Light on pehme ja mugav soojakott kevadel, suvel ja sügisel kasutamiseks. Autosõidul sobib kasutamiseks ka talvel. Kasutamiseks sobilik on juba vastsündinule ja tänu pikendamisvõimalusele ka kuni 4- aastasele lapsele. Soojakott on valmistatud pehmetest ja looduslikest materjalidest, mis tagavad lapsele mugavuse. Välispind on puuvillast ja polüestrist, sisemine osa, mis jääb lapse naha vastu, on puuvillane, kihtide vahel on taaskasutatud plüestrist sisu, mis hoiab lapse soojas.Soojakotti saab avada õhe lukuga. Pea ava saab kummi abil kokku tõmmata, et jahe õhk lapseni ei jõuaks. Jalaosas on lukk, millega saab reguleerida ventilatsiooni või kontrollida lapse kehatemperatuuri, kui ta magab. Soojakotti saab kasutada lahti voltides ka mängumatina. Libisemiskindlad ribad seljaosas hoiavad seda jalutuskärus ja turvaseadmes paigal. Voksi® Sky Light on testitud BeSafe turvaseadmes ja seda on lubatud kasutada turvavarustuses. Soojakoti seljaosa on mugavalt krõpsudega avatav, seega sobib see enamikesse jalutuskärudesse ja turvaseadmetesse. Voksi® Sky Light on soovitatud Norra vanemate loodud organisatsiooni "Babytesterne" poolt.

 

Oeko-Tex® class 1 standard 100 tagab, et kõik kasutatud materjalid on jälgitavad ja ohutud. Iga niit, nööp ja kangas on testitud kahjulike ainete sisalduse suhtes ning on kinnitatud ohutuks.

Global Recycled Standard kinnitab, et kasutatud on ümbertöödeldud ohutuid materjale ning need on jälgitavad.

 

Hooldusjuhend: pesta 40°C ensüümidevaba pesuvahendiga, valgendamine ei ole lubatud, trummelkuivatus EI OLE lubatud

 

Voksi tootejuht Kristy vastab kõigile teie küsimustele soojakoti valimise, hooldamise ja muu kohta numbril +372 588 344 34.

Voksi Eesti sotsiaalmeedias

@voksieesti Instagram 

Facebookis Voksi Eesti

 

 

Tootja kodulehekülg