Blogija Mallukas kärututvustus - Bugaboo Buffalo

19.08.2017
Blogija Mallukas kärututvustus - Bugaboo Buffalo

Kes mind Facebookis jälgib, see teab, et ma olen teel saamaks segaseks kärumutiks. Kuigi ega ma suurem asi kärutaja ei ole, siis sellegipoolest tahaks ju, et see käru, millega ma parasjagu sõidan, oleks kõige-kõige mugavam ja mõnusam. Selle otsingul ma olengi.

Praeguseks on mul Lendega olnud päris mitu käru. Esimene oli Bugaboo Donkey Weekender.

 

Peale seda soetasin veel juurde Bee5 ja Bumbleride Indie, sellel hetkel oli kärupark kolmekohaline ja mulle tundus, et läheb nagu paljuvõitu.

Ütleme nii, et eks nad ole kõik väga erinevad “masinad”. Bee on pisikene ja sobib ideaalselt reisikäruks (või poekäruks). Saab hakkama kruusal, aga no hädavaevu. Hea on ka see, et käib ühes tükis kokku. Indie on reaalselt ideaalne sõiduvahend, sobib sünnist kuni selle hetkeni, kuni enam ei käruta, aga no ma pean lihtsalt ütlema, et mulle ei meeldi lihtsalt selle välimus. Kuigi ta on jumala tavaline must kobakas. “Kobaka” kohta on ta kerge (10 kilo) ja käib kokku ülilihtsalt. Kahju, et ma siis ei taibanud veel videosid teha, aga no selline on mu käruminevik siiani olnud.

Hetkel on mul kodus kaks käru, uuel nädalal peaks lisanduma ka kolmas, aga vot sedapuhku tutvustan oma kärusid teile videodes. Pakub ehk inimestele huvi, kellel endal käruost plaanis on.

Täna räägin siis sellisest tegelasest nagu Bugaboo Buffalo

 

 (minu oma on täpsemalt Bugaboo Buffalo Classic Grey melange).

Ma arvan, et videos ma räägin suht detailselt kõik värgid ära ja näitan, kuidas ja mismoodi seda kasutada saab, lisainfona ütlen siis, et Eestis saab osta ja näppida Scandikidsis, kus selle konkreetse mudeli hinnaks on 1199€. Lisaks unustasin videos mainida, et Bugaboo Buffalo on ainukene Bugaboo käru, millel on mõlemal sanga poolel konksud ostukottide riputamiseks. Üldselt on see erinevate kärudega keelatud, sest võib käru ebastabiilseks muuta, siin aga võib seda rahuliku südamega teha.

Mõõtudest nii palju:

Kaalub: 12.3 kg
Kokkupanduna mõõdud: 88x54x34 cm
Alumine korv 35 liitrit (mis iganes see liiter näitama peaks siinkohal :D). Mahutab igatahes väga palju.
Kokku kannatab 23 kilo, millest 17 on siis maksimaalne lapse kaal. Ehk siis kannatab alumine korv+ sangad kokku kuus kilo

Vankris 11 kilone lende, 76 cm pikk

 

Vankris 16 kilone Mari, pikkust 109 cm.

 

Vaata Malluka tutvustust siit:

https://youtu.be/9orMPTel3oE