Sleepytroll vankrikiigutaja

Tootekood: STL-001 Tarneaeg: Hetkel otsas

Parim vankikiigutaja. Paljud vanemad teavad, kui keeruline ja väsitav võib olla beebi magama panemine või une hoidmine. Kiigutaja ei asenda Sind kunagi, kuid annab sulle kolmanda käe sellel hetkel kui sul seda vaja on.

149,00 €

Sleepytrollil on sisseehitatud heli- ja liikumisandurid, mis hakkavad heli või liikumise registreerimisel teie jalutuskäru õrnalt kiigutama.

Anduri tundlikkust saab reguleerida vastavalt lapsevankri kaalule ja suurusele ning lapse käitumisele. Kui seade aktiveeritakse sensoritega, kiigutab Sleepytroll 3 minutit ja läheb siis tagasi unerežiimi.

Sleepytrolli saab sisse lülitada ka ilma andureid aktiveerimata. Siis töötab see 30 minutit, enne kui see automaatselt välja lülitatakse.

Sleepytrolli paindlik disain võimaldab selle ühendada igat tüüpi jalutuskäruga või ka turvahälliga. Lihtsalt kinnitage see ja jälgige, kuidas teie laps magama jääb. Pole vaja täiendavaid ühendusi ega tarvikuid!

Sleepytroll ei ole mõeldud teie asendamiseks vanemana, vaid on loodud selleks, et aidata teid välja, kui vajate tõesti kolmandat kätt. Nupud võimaldavad teil reguleerida kiikumise taset, muutes selle sobivaks lapse konkreetsele käitumisele ja vajadustele.

Sleepytroll on vastupidav toode, mis on välja töötatud ja testitud Skandinaavias karmides ilmastikutingimustes. Võtke see kaasa, kuhu iganes lähete.

Tehniline info:
Sobilik kõigile vankritele, turvahällidele. Universaalne kinnitus.
Helisensor, hakkab tööle kui beebi teeb häält.
Liikumisandur, hakkab tööle kui beebi liigutab vankris.
Laetav aku, sisseehitatud suure mahtuvusega aku, kestab tunde.- kinnitub lapsevankrile kergesti ja on loodud teie beebit õrnalt õõtsutama ja rahustama
- aitab lapsel magada, et ta saaks vajaliku puhkuse
- lihtne kasutada ja õõtsumistugevust saab reguleerida vastavalt lapsevankri suurusele ja beebi vajadustele
- ainulaadne Sleepwatchi anduritehnoloogia tuvastab kui laps muutub rahutuks või nutab ja hakkab lapse rahustamiseks automaatselt kiikuma

Põhirežiim: kiigutab 30 minutit
Sensorirežiim: jälgib beebit ja kiigutab iga kord 3 minutit kui tuvastatakse liikumine
Andurid: mikrofon, liikumisele reageeriv 
Lapsevankrid: sobivad kõigile lapsevankritele
Vastupidav kergele vihmale
Mõõtmed (pakend): 114 x 108 x 190 mm
Mõõtmed (toode): 74 x 90 x 167 mm
Kaal: 0,65 kg / 0,88 kg pakendatud
Toiteallikas: laetav NiMH aku
Töötemperatuur: -10 kuni 35 kraadi
Laadija: W12E-90055
Sisend: 100–240 V, 0,5 A, 50/60 Hz
Väljund: DC 9V, 550mA
Komplekti kuuluvad pistikutüübid: rahvusvaheline: USA, Suurbritannia, AUS, EU
Komplektis: toode, laadija