Natukene Geggamojast - Mallukas

07.11.2017
Natukene Geggamojast - Mallukas

Ma olen teile juba Geggamoja brändi tutvustanud (kes ei mäleta, siis SIIN kirjutasin nendest pikemalt), seega ma ei hakka nüüd ennast kordama. Lühidalt öeldes on tegu Rootsi brändiga, mis toodab kvaliteetsest kangast riideid. Muuseas, enamik rõivaid on nende e-poes unisex, aga minu piltidel see eriti ei kajastu, sest mul on kuidagi palju roosat sisse juhtunud. Igatahes sain ma  just neilt sügise puhul väikse kingipaki ja mõtlesin teilegi näidata, mis seal sees oli.

Pildil on siis roosa hommikumantel Marile, tuuletõkkejope Marile ja mütsid, mis on suuruses 2-4 aastat, aga mulle tunduvad, et mahuvad mõlemale kenasti pähe. Just praeguste ilmadega paras kanda.

See hommikumantel (link) on mega äge, sest seda saab esiteks mõlemat pidi kanda. Teiseks see, et see on lukuga! ja sllised on Geggamojal lisaks veel ka täiskasvanutele!

Pakis oli ka Geggamoja koer, mis Lendele täiega meeldib. Ma kasutasin kohe juhust ja klõpsutasin Lendest mõned pildid ka, issand jeesus, kui armas ta mul on! Ärge seda random kohas asetsevat watermarki märgake, ma ei mäletanud, et see sinna peale automaatselt jäi ja hiljem ei viitsinud muuta