Mis mulle veel meeldib on see, et riided on valmistatud kvaliteetsest kangast ja enamik rõivaid on unisex. Seega saab ühte body kanda nii poiss kui tüdruk, sest pastelseid toone on valikus päris palju. Muidugi on ka klassikalist roosat-sinist. Igatahes, siin kehval telefonipildil on näha minu esimene pakk Geggamojast. Püksid-body-sokid-kaks mänguasja ja väike ilalapike marlit asendama. Kulus alguses marjaks ära ja Lents oli nendega mega armas. Küll aga ei suuda ma leida ÜHTEGI pilti, kus ta selle komplektiga oleks, naeruväärne!

 

Vaadake, kuidas nublu kasvanud on, mänguasja pealt kenasti näha. Jaanuaris ülemisel pildil on konn nii suur, alumisel, täna tehtud pildil, palju pisem. Nii armas!

Lilla mänguasi on aga siiani vägagi kasutuses ja selle lingi leidsin ma Scandikids’ist, kust seda siiani võimalik saada on. See krõbiseb ja on HÄSTI kerge, nii et ka kõige väiksem beebi jõuab seda käes hoida. Ka see alumisel olev pingviin meeldib Lentsule täiega, see piiksub, kui seda kergelt liigutada.

 

Tore kollane body: Geggamoja

Püksid: Geggamoja

Kõige uuemad asjad Lentsu garderoobis Geggamojast on see sinine tekike ja see bambusest ja orgaanilisest puuvillast tudukad. Lents on praegu sellises suuruses, et 62-68 on väike ja 68-74 on juba suur, aga noh, pigem olgu suur, kui väike! Natukene on veel lohvakas, aga tema kasvamise kiirust vaadates, täidab ta selle õige pea juba ära ;)

 

Ma ise kavatsen Lentsule nüüd kevadeks kevadkombepapud ja kindad tellida. Kaua see laps ikka käib, sokid kinnaste asemel käes :D