Aastase kevadriided - kevadeks valmis!

14.03.2018
Aastase kevadriided - kevadeks valmis!

Mõned lugejad on uurinud Lende riidekapi sisu kohta. Tõele au andes ta alles täna sai endale Ikeast esimese riidekapi, mis esikus kokkupanemist ootab, aga lisaks sellele saabus täna ka pakk Scandikids'ist, et lapsed saaksid kevadele julgelt vastu astuda. Täna otsustasingi teile näidata, mis kevadriided meil aastasele lapsele on. Eks nendel kevadriietel ongi ju kaks põhitingimust: et oleks soe ja hoiaks lapse kuivana. Seega mängivad rolli just erinevad kihid!

Kõige esimeseks kihiks on ideaalne meriino, sest see hoiab sooja, kuid ei aja last higistama. Juba Lende sünnist saati on tal alati olnud paar Joha kombinesiooni. Vastsündinutel on need veel eriti mõnusad, naha vastas pehmed ja hoiavad mõnusalt temperatuuri. See muidugi ei tähenda, et suuremal lapsel ei võiks sama mõnna olla kui beebil, seega sai tellitud nüüd üks suurem (90 suuruses) rüü kevadkombe alla. Valikule jäi Joha siidivillane kombe, mis on 85% meriino ja 15% siid (link). 

Jalas JOHA meriinovillast sokikesed (LINK)

Kuna õues on veel omajagu külm ka, siis päris niisama õhukest kevadkombekat peale visata on veel vara, seega sobib keskmiseks kihiks ideaalselt Gugguu onesie. See on mõnusalt soe ja kuna ta on ühes tükis, siis ei tule kuskilt vahelt külma ka sisse.

Ma ei tea, miks nad nii naljaka näoga on :D 

No ja siis ei jäägi muud üle, kui pealmine kiht ja saab õue minna. Selleks kevadeks valisin lastele välja Smafolk firma kevadriided (LINK), mis on veekindlad ja vastupidavad, et õues möllamisele ikka korralikult vastu panna. Mulle meeldib, et tal on palju helkureid, on ROOSA (sest miskipärast paljud arvavad, et õues mängimise riided peavad just tumedad olema, sest muidu lähevad mustaks) ja kapuuts käib ka ära (osades lasteaedades näiteks ei tohi kapuutsiga riideid olla). 

Ärge pragage, ma tean, et lapsel peaksid kindad käes olema, aga Lende VIHKAB kindaid, ma ei saa sinna mitte midagi parata. Seega lasin ma kodurahu huvides tal täna ilma kinnasteta õues mängida, ega me vaid oma koduaias olime, seega vast väga hullu polnud. 

Ma muuseas tellisin Scandikidsist Lendele paksud kummikud ka, aga lapse värk - keeldus neid täna jalga panemast. Mis siis ikka, panime siis tema edevad BOGS'id jalga ja sai vähemalt lapse õue, muidu olekski kemplema jäänud temaga. 

 

 

 

pssssst! Kasuta salakoodi "kevad" ja saa allahindlust Joha toodetelt -15%

http://scandikids.ee/et/b/joha