SOOJAKOTID-MUHVID-KINDAD

   

 1. Voksi Sky Light soojakott Grey Reflections 2021

  Voksi Sky Light soojakott on sobivaim valik kevad - suvi - sügis perioodiks.  Pehme puuvill sees ning pealismaterjal annavad soojakotile just soojemaks ajaks ideaalse koosluse.

  Kasutusaeg: u. 0–4 eluaastat

  Kõik materjalid on sertifitseeritud vastavalt STANDARD 100 Oeko-Tex® klass I

  Soojakotti saab täielikult avada, et seda kasutada mänguteki või tekina  

  Beebi pea ümber olevat ava on lihtne reguleerimida ilmastikutingimustega kohanemiseks
  Takjakinnitusega tagumine ava sobib suurepäraselt ka 5-punkti rihmadega jalutuskärudesse, turvahällidesse, turvatoolidesse või jalgrattakärusse.

   Pehme puuvill ja polüester pehmete temperatuuride jaoks    
  Tagaküljel libisemisvastane materjal    
  Komplektis sisaldub ka pikendusosa pikemaks kasutamiseks, umbes kuni 4 eluaastat    

   

  Mõõtmed: välispikkus: 88 cm, pikendusosaga: 113 cm, laius: 46 cm    
  Pealiskangas: 60% puuvill, 40% polüester    

  Sisekangas: 100% puuvill   

  Täidis: 100% ümbertöödeldud polüester    

   

  Pesemisjuhised: Peske õrna tsükliga temperatuuril 40 ° C, ärge kuivatage trummelkuivatis, ärge valgendage, ärge triikige, ärge keemiliselt puhastage

   

  Kas otsite multifunktsionaalseid tooteid, mis aitavad teil oma last kergemate ilmastikutingimuste korral mugavalt ja hubaselt hoida? Siis on uus kärukott Voksi® Sky Light teie perele ideaalne täiendus. Voksi® Sky Light sobib ideaalselt teie jalutuskärusse, kuid seda saab kasutada ka tekina või mängutekina.  Voksi® Sky Lighti väljatöötamisel oli meie eesmärk pakkuda vanematele multifunktsionaalset lahendust, mis on teie lapsele mugav ja saab teie kaaslaseks igasuguste tegevuste ajal päevas. Voksi® Sky Light soojakotti saab täielikult lukuga avada ja saadab teie last päeva jooksul mängutekina või tekina, samuti päevauinakute ajal vankris. 2021 aasta uus mudel on  paidlikum ja muudab selle ideaalseks jalutuskärude ja turvahällide või turvatoolide jaoks.  Kõik Voksi® Sky Lighti tooteosad on sertifitseeritud vastavalt Oeko-Tex® Standard 100 klassile 1. See tagab teie beebi ümbritsemise materjalidega, milles pole ohtlikke aineid ega kahjulikke kemikaale. Teie lapsele kõrgeima mugavuse tagamiseks hoiab kerge puuvillase ja koheva polüestri kerge materjali kombinatsioon teie last pehmete ilmastikutingimuste korral sobivas temperatuuris.  Lisaks kvaliteetsetele materjalidele pakub Voksi® Sky Light ka mitmeid nutikaid viise soojakoti  lukustamiseks, et saaksite seda hõlpsalt temperatuuri ja oma lapse eelistustega kohandada. Pere või sõprade külastamisel saab Voksi® Sky Light hõlpsasti täielikult lahti lukustada ja kasutada mänguteki või tekina. Tagaküljel olev libisemisvastane materjal tagab lisaks, et kott püsib teie jalutuskärus kogu aeg paigas, samas kui käru sisemise rihmade jaoks eelnevalt lõigatud augud võimaldavad teie lapsel täiendavat turvalisust.

   

  Kui Sul on tekkinud lisaküsimus või ei oska õiget soojakotti valida, jagab lahket nõu ka Voksi tootejuht Eestis: tel 588 344 34

  #voksi-soojakott #voksi_eesti #besafe_eesti #soojakotid

  ENG:

  • Usage age: approx. 0-4 years
  • All materials certified according to STANDARD 100 by Oeko-Tex® Class I
  • Can be opened up completely to be used as a play blanket or duvet
  • Easy adjustment of the opening around the baby’s head to adapt to the weather conditions
  • Velcro back opening makes it perfect for fitting harnesses in strollers, travel systems, car seats and bicycle trailers.
  • Soft cotton and polyester for mild temperatures
  • Anti-slip material on the back
  • Delivered with extension part for a longer period of use

  • Measurements: Outside length: 88 cm, with extension part: 113 cm, Width: 46 cm
  • Outer fabric: 60% cotton, 40% polyester
  • Inner fabric: 100% cotton
  • Filling: 100% recycled polyester
  • Washing instructions: Wash at 40°C with gentle cycle, do not dry tumble, do not bleach, do not iron, do not dry clean

  Are you looking for multi-functional products that help you to keep your child comfortable and cosy during milder weather conditions? Then the new stroller bag Voksi® Sky Light is the perfect addition to your family. Voksi® Sky Light fits perfect into your stroller, but can also be used as a duvet or play blanket.

  When developing the Voksi® Sky Light, our goal was to provide parents with a multi-functional solution that is tender to your child and becomes their companion during all sorts of activities during the day. Voksi® Sky Light be zipped open entirely and thus accompanies your child during their day as a play blanket or soft duvet. This year new version is more hybrid and makes it perfect for stroller and car seat.

  All product parts of the Voksi® Sky Light are certified according to the Oeko-Tex® Standard 100, Class 1. This ensures that your baby is surrounded by materials free from hazardous substances or harmful chemicals. To provide your child with the highest comfort, the light material combination of soft cotton and fluffy polyester keeps your child in a pleasant temperature during mild weather conditions.

  Besides high-quality materials, the Voksi® Sky Light also features several smart ways of zipping the footmuff open, so that you can easily adjust it to the temperature conditions and your child’s preferences. When visiting family or friends, Voksi® Sky Light can easily be zipped open completely and function as play blanket or duvet. Anti-slip material on the back additionally ensures that the footmuff stays in place in your stroller at all times, while pre-cut holes for the stroller’s internal harness enable additional safety for your child.

  129,00 €
  Vaata toodet
 2. Voksi Breeze Light soojakott Grey Footprints 2021

  Voksi Breeze Light soojakott on paljude lemmik kevad - suvi - sügis perioodiks.  Pehme puuvill sees ning pealismaterjal annavad soojakotile just soojemaks ajaks ideaalse koosluse.

  Kasutusvanus: u. 0-3 eluaastat
  Kõik materjalid on sertifitseeritud vastavalt Oeko-Tex®  STANDARD 100 klass 1
  Ülaosa saab täielikult lukustada, seda saab kasutada istumismatina või aluskattena
  Takjakinnitusega tagumine ava sobib suurepäraselt ka 5-punkti rihmadega jalutuskärudesse, turvatoolidesse või jalgrattakärusse.
  Jalaosa saab täielikult avada ja sellega ventilaeerida ning hoida last jahedamas.
  Beebi pea ümber oleva ava lihtne reguleerimine ilmastikutingimustega kohanemiseks
  Jahe puuvill ja kohev polüester pehmete temperatuuride jaoks
  Tagaküljel libisemisvastane materjal Mõõtmed: Pikkus: 100 cm, Laius: 49 cm
  Pealiskangas: 60% puuvill, 40% polüester
  Sisekangas: 100% puuvill
  Täidis: 100% ümbertöödeldud polüester
  Pesemisjuhised: Peske õrna tsükliga temperatuuril 40 C, ärge kuivatage trummelkuivatist, ärge valgendage, ärge triikige, ärge keemiliselt puhastage

  Kas soovite veenduda, et teie laps on koos jalutuskäikudel jalutuskärus hästi kaitstud, kuid soovite ka, et nad püsiksid pehmete ilmastikutingimuste korral meeldivas temperatuuris? Siis on uus Voksi® Breeze Light teie lapsele ideaalne kaaslane. 

  Voksi® Breeze Light sobib ideaalselt teie vankriga, kuid seda saab kasutada ka lapse istumismatina või aluskattena, lukustades ülemise osa.  Voksi® Breeze Lighti väljatöötamisel oli meie eesmärk pakkuda vanematele pehmete ja jahutavate materjalide kombinatsiooni, mis pehmetel päevadel last paitavad, kuid tuulistel päevadel kaitsevad last ka koos ringkäikudel. Pehme puuvill ja polüester koos nutikate viisidega Voksi® Breeze Light kohandamiseks muudavad selle ideaalselt sobivaks vanematele, kes soovivad õrna temperatuuri korral hubast lahendust otsida.

  Kõik Voksi® Breeze Light tooteosad on sertifitseeritud vastavalt Oeko-Tex® Standard 100 klassile 1. See tagab teie beebi ümbritsemise materjalidega, milles pole ohtlikke aineid ega kahjulikke kemikaale. Materjali kombinatsioon pehmest puuvillast väljastpoolt ja täidisena polüestrist hoiab teie lapse pehmete ilmastikutingimuste korral mugavalt ja kaitstult. Veendumaks, et teie laps ei läheks liiga soojaks, on Voksi® Breeze Light valmistatud seestpoolt “jahedast puuvillast”, mis teeb sellest ideaalse valiku soojemateks päevadeks. Lisaks kvaliteetsetele materjalidele on Voksi® Breeze Lightil ka kahesuunalised tõmblukud, et saaksite Breeze Lightit hõlpsasti temperatuuri ja lapse eelistustega reguleerida. Jalaotsa lukuga lahti lukustades saate võimaldada ventilatsiooni ja veenduda, et teie laps jääb jahedaks. Tõmblukud võimaldavad teil ülemise osa täielikult maha võtta, nii et Breeze Lightit saab kasutada ka lapse igapäevase lõunauinaku või seikluse ajal mugava istumismatina või aluskattena. Tagaküljel olev libisemisvastane materjal tagab lisaks, et jalakate püsib kogu aeg paigas, samal ajal kui käru sisemise rakmete jaoks eelnevalt lõigatud augud võimaldavad teie lapsel täiendavat turvalisust.

  Kui Sul on tekkinud lisaküsimus või ei oska õiget soojakotti valida, jagab lahket nõu ka Voksi tootejuht Eestis: tel 588 344 34

  #voksi-soojakott #voksi_eesti #besafe_eesti #soojakotid

  ENG:

  • Usage age: approx. 0-3 years
  • All materials certified according to STANDARD 100 by Oeko-Tex® Class I
  • Top part can be zipped of completely, can be used as a sit mat or underlay
  • Velcro back opening makes it perfect for fitting harnesses in strollers, travel systems, car seats and bicycle trailers.
  • NEW print inside
  • Foot end can be fully opened
  • Easy adjustment of the opening around the baby’s head to adapt to the weather conditions
  • Cool cotton and fluffy polyester for mild temperatures
  • Anti-slip material on the back

  • Measurements: Length: 100 cm, Width: 49 cm
  • Outer fabric: 60% cotton, 40% polyester
  • Inner fabric: 100% cotton
  • Filling: 100% recycled polyester
  • Washing instructions: Wash at 40°C with gentle cycle, do not dry tumble, do not bleach, do not iron, do not dry clean

  Pildil: Bugaboo Fox  + Voksi soojakott. Tule tutvu 4kids kauplustes.

  baby in voksi breeze light

  Do you want to make sure that your child is well-protected in their stroller when being out for walks together, but also want to ensure that they are staying in a pleasant temperature during mild weather conditions? Then the new Voksi® Breeze Light is the perfect companion for your child.

  The Voksi® Breeze Light perfectly fits to your stroller, but can also be used as a sit mat or underlay for your child by zipping off the top part.

  When developing the Voksi® Breeze Light, our goal was to provide parents with a combination of soft and cooling materials that caress the child during mild days but also protect the child during windy days when going on strolls together. Soft cotton and polyester in combination with smart ways of adapting the Voksi® Breeze Light make it the perfect fit for parents who for seek a cosy solution during mild temperatures.

  All product parts of the Voksi® Breeze Light are certified according to the Oeko-Tex® Standard 100, Class 1. This ensures that your baby is surrounded by materials free from hazardous substances or harmful chemicals. The material combination of soft cotton on the outside and fully polyester as a filling keeps your child comfortable and protected during mild weather conditions. To make sure that your child does not get too warm, the Voksi® Breeze Light is made from ‘cool cotton’ on the inside, which makes it the perfect choice for warmer days.

  Besides high-quality materials, the Voksi® Breeze Light also features two-way zippers, so that you can easily adjust the Breeze Light to the temperature conditions and your child’s preferences. By zipping open the foot end, you can allow for ventilation and make sure that your child stays cool. The zippers further allow you to take off the top part entirely, so that the Breeze Light can also be used as a comfortable sit mat or underlay during your child’s daily adventures. Anti-slip material on the back additionally ensures that the footmuff stays in place at all times, while pre-cut holes for the stroller’s internal harness enable additional safety for your child.

  Pildil: Bugaboo Fox  + Voksi soojakott. Tule tutvu 4kids kauplustes.

  voksi breeze light stroller

  109,00 €
  Vaata toodet
 3. Voksi Breeze Light soojakott Dusty Green Footprints 2021

  Voksi Breeze Light soojakott on paljude lemmik kevad - suvi - sügis perioodiks.  Pehme puuvill sees ning pealismaterjal annavad soojakotile just soojemaks ajaks ideaalse koosluse.

  Kasutusvanus: u. 0-3 eluaastat
  Kõik materjalid on sertifitseeritud vastavalt Oeko-Tex®  STANDARD 100 klass 1
  Ülaosa saab täielikult lukustada, seda saab kasutada istumismatina või aluskattena
  Takjakinnitusega tagumine ava sobib suurepäraselt ka 5-punkti rihmadega jalutuskärudesse, turvatoolidesse või jalgrattakärusse.
  Jalaosa saab täielikult avada ja sellega ventilaeerida ning hoida last jahedamas.
  Beebi pea ümber oleva ava lihtne reguleerimine ilmastikutingimustega kohanemiseks
  Jahe puuvill ja kohev polüester pehmete temperatuuride jaoks
  Tagaküljel libisemisvastane materjal Mõõtmed: Pikkus: 100 cm, Laius: 49 cm
  Pealiskangas: 60% puuvill, 40% polüester
  Sisekangas: 100% puuvill
  Täidis: 100% ümbertöödeldud polüester
  Pesemisjuhised: Peske õrna tsükliga temperatuuril 40 C, ärge kuivatage trummelkuivatist, ärge valgendage, ärge triikige, ärge keemiliselt puhastage

  Kas soovite veenduda, et teie laps on koos jalutuskäikudel jalutuskärus hästi kaitstud, kuid soovite ka, et nad püsiksid pehmete ilmastikutingimuste korral meeldivas temperatuuris? Siis on uus Voksi® Breeze Light teie lapsele ideaalne kaaslane. 

  Voksi® Breeze Light sobib ideaalselt teie vankriga, kuid seda saab kasutada ka lapse istumismatina või aluskattena, lukustades ülemise osa.  Voksi® Breeze Lighti väljatöötamisel oli meie eesmärk pakkuda vanematele pehmete ja jahutavate materjalide kombinatsiooni, mis pehmetel päevadel last paitavad, kuid tuulistel päevadel kaitsevad last ka koos ringkäikudel. Pehme puuvill ja polüester koos nutikate viisidega Voksi® Breeze Light kohandamiseks muudavad selle ideaalselt sobivaks vanematele, kes soovivad õrna temperatuuri korral hubast lahendust otsida.

  Kõik Voksi® Breeze Light tooteosad on sertifitseeritud vastavalt Oeko-Tex® Standard 100 klassile 1. See tagab teie beebi ümbritsemise materjalidega, milles pole ohtlikke aineid ega kahjulikke kemikaale. Materjali kombinatsioon pehmest puuvillast väljastpoolt ja täidisena polüestrist hoiab teie lapse pehmete ilmastikutingimuste korral mugavalt ja kaitstult. Veendumaks, et teie laps ei läheks liiga soojaks, on Voksi® Breeze Light valmistatud seestpoolt “jahedast puuvillast”, mis teeb sellest ideaalse valiku soojemateks päevadeks. Lisaks kvaliteetsetele materjalidele on Voksi® Breeze Lightil ka kahesuunalised tõmblukud, et saaksite Breeze Lightit hõlpsasti temperatuuri ja lapse eelistustega reguleerida. Jalaotsa lukuga lahti lukustades saate võimaldada ventilatsiooni ja veenduda, et teie laps jääb jahedaks. Tõmblukud võimaldavad teil ülemise osa täielikult maha võtta, nii et Breeze Lightit saab kasutada ka lapse igapäevase lõunauinaku või seikluse ajal mugava istumismatina või aluskattena. Tagaküljel olev libisemisvastane materjal tagab lisaks, et jalakate püsib kogu aeg paigas, samal ajal kui käru sisemise rakmete jaoks eelnevalt lõigatud augud võimaldavad teie lapsel täiendavat turvalisust.

  Kui Sul on tekkinud lisaküsimus või ei oska õiget soojakotti valida, jagab lahket nõu ka Voksi tootejuht Eestis: tel 588 344 34

  #voksi-soojakott #voksi_eesti #besafe_eesti #soojakotid

  ENG:

  • Usage age: approx. 0-3 years
  • All materials certified according to STANDARD 100 by Oeko-Tex® Class I
  • Top part can be zipped of completely, can be used as a sit mat or underlay
  • Velcro back opening makes it perfect for fitting harnesses in strollers, travel systems, car seats and bicycle trailers.
  • NEW print inside
  • Foot end can be fully opened
  • Easy adjustment of the opening around the baby’s head to adapt to the weather conditions
  • Cool cotton and fluffy polyester for mild temperatures
  • Anti-slip material on the back

  • Measurements: Length: 100 cm, Width: 49 cm
  • Outer fabric: 60% cotton, 40% polyester
  • Inner fabric: 100% cotton
  • Filling: 100% recycled polyester
  • Washing instructions: Wash at 40°C with gentle cycle, do not dry tumble, do not bleach, do not iron, do not dry clean

  Pildil: Bugaboo Fox  + Voksi soojakott. Tule tutvu 4kids kauplustes.

  baby in voksi breeze light

  Do you want to make sure that your child is well-protected in their stroller when being out for walks together, but also want to ensure that they are staying in a pleasant temperature during mild weather conditions? Then the new Voksi® Breeze Light is the perfect companion for your child.

  The Voksi® Breeze Light perfectly fits to your stroller, but can also be used as a sit mat or underlay for your child by zipping off the top part.

  When developing the Voksi® Breeze Light, our goal was to provide parents with a combination of soft and cooling materials that caress the child during mild days but also protect the child during windy days when going on strolls together. Soft cotton and polyester in combination with smart ways of adapting the Voksi® Breeze Light make it the perfect fit for parents who for seek a cosy solution during mild temperatures.

  All product parts of the Voksi® Breeze Light are certified according to the Oeko-Tex® Standard 100, Class 1. This ensures that your baby is surrounded by materials free from hazardous substances or harmful chemicals. The material combination of soft cotton on the outside and fully polyester as a filling keeps your child comfortable and protected during mild weather conditions. To make sure that your child does not get too warm, the Voksi® Breeze Light is made from ‘cool cotton’ on the inside, which makes it the perfect choice for warmer days.

  Besides high-quality materials, the Voksi® Breeze Light also features two-way zippers, so that you can easily adjust the Breeze Light to the temperature conditions and your child’s preferences. By zipping open the foot end, you can allow for ventilation and make sure that your child stays cool. The zippers further allow you to take off the top part entirely, so that the Breeze Light can also be used as a comfortable sit mat or underlay during your child’s daily adventures. Anti-slip material on the back additionally ensures that the footmuff stays in place at all times, while pre-cut holes for the stroller’s internal harness enable additional safety for your child.

  Pildil: Bugaboo Fox  + Voksi soojakott. Tule tutvu 4kids kauplustes.

  voksi breeze light stroller

  109,00 €
  Vaata toodet
 4. Voksi Sky Light soojakott Yellow Reflections 2021

  Voksi Sky Light soojakott on sobivaim valik kevad - suvi - sügis perioodiks.  Pehme puuvill sees ning pealismaterjal annavad soojakotile just soojemaks ajaks ideaalse koosluse.

  Kasutusaeg: u. 0–4 eluaastat

  Kõik materjalid on sertifitseeritud vastavalt STANDARD 100 Oeko-Tex® klass I

  Soojakotti saab täielikult avada, et seda kasutada mänguteki või tekina  

  Beebi pea ümber olevat ava on lihtne reguleerimida ilmastikutingimustega kohanemiseks
  Takjakinnitusega tagumine ava sobib suurepäraselt ka 5-punkti rihmadega jalutuskärudesse, turvahällidesse, turvatoolidesse või jalgrattakärusse.

   Pehme puuvill ja polüester pehmete temperatuuride jaoks    
  Tagaküljel libisemisvastane materjal    
  Komplektis sisaldub ka pikendusosa pikemaks kasutamiseks, umbes kuni 4 eluaastat    

   

  Mõõtmed: välispikkus: 88 cm, pikendusosaga: 113 cm, laius: 46 cm    
  Pealiskangas: 60% puuvill, 40% polüester    

  Sisekangas: 100% puuvill   

  Täidis: 100% ümbertöödeldud polüester    

   

  Pesemisjuhised: Peske õrna tsükliga temperatuuril 40 ° C, ärge kuivatage trummelkuivatis, ärge valgendage, ärge triikige, ärge keemiliselt puhastage

   

  Kas otsite multifunktsionaalseid tooteid, mis aitavad teil oma last kergemate ilmastikutingimuste korral mugavalt ja hubaselt hoida? Siis on uus kärukott Voksi® Sky Light teie perele ideaalne täiendus. Voksi® Sky Light sobib ideaalselt teie jalutuskärusse, kuid seda saab kasutada ka tekina või mängutekina.  Voksi® Sky Lighti väljatöötamisel oli meie eesmärk pakkuda vanematele multifunktsionaalset lahendust, mis on teie lapsele mugav ja saab teie kaaslaseks igasuguste tegevuste ajal päevas. Voksi® Sky Light soojakotti saab täielikult lukuga avada ja saadab teie last päeva jooksul mängutekina või tekina, samuti päevauinakute ajal vankris. 2021 aasta uus mudel on  paidlikum ja muudab selle ideaalseks jalutuskärude ja turvahällide või turvatoolide jaoks.  Kõik Voksi® Sky Lighti tooteosad on sertifitseeritud vastavalt Oeko-Tex® Standard 100 klassile 1. See tagab teie beebi ümbritsemise materjalidega, milles pole ohtlikke aineid ega kahjulikke kemikaale. Teie lapsele kõrgeima mugavuse tagamiseks hoiab kerge puuvillase ja koheva polüestri kerge materjali kombinatsioon teie last pehmete ilmastikutingimuste korral sobivas temperatuuris.  Lisaks kvaliteetsetele materjalidele pakub Voksi® Sky Light ka mitmeid nutikaid viise soojakoti  lukustamiseks, et saaksite seda hõlpsalt temperatuuri ja oma lapse eelistustega kohandada. Pere või sõprade külastamisel saab Voksi® Sky Light hõlpsasti täielikult lahti lukustada ja kasutada mänguteki või tekina. Tagaküljel olev libisemisvastane materjal tagab lisaks, et kott püsib teie jalutuskärus kogu aeg paigas, samas kui käru sisemise rihmade jaoks eelnevalt lõigatud augud võimaldavad teie lapsel täiendavat turvalisust.

   

  Kui Sul on tekkinud lisaküsimus või ei oska õiget soojakotti valida, jagab lahket nõu ka Voksi tootejuht Eestis: tel 588 344 34

  #voksi-soojakott #voksi_eesti #besafe_eesti #soojakotid

  ENG:

  • Usage age: approx. 0-4 years
  • All materials certified according to STANDARD 100 by Oeko-Tex® Class I
  • Can be opened up completely to be used as a play blanket or duvet
  • Easy adjustment of the opening around the baby’s head to adapt to the weather conditions
  • Velcro back opening makes it perfect for fitting harnesses in strollers, travel systems, car seats and bicycle trailers.
  • Soft cotton and polyester for mild temperatures
  • Anti-slip material on the back
  • Delivered with extension part for a longer period of use

  • Measurements: Outside length: 88 cm, with extension part: 113 cm, Width: 46 cm
  • Outer fabric: 60% cotton, 40% polyester
  • Inner fabric: 100% cotton
  • Filling: 100% recycled polyester
  • Washing instructions: Wash at 40°C with gentle cycle, do not dry tumble, do not bleach, do not iron, do not dry clean

  Are you looking for multi-functional products that help you to keep your child comfortable and cosy during milder weather conditions? Then the new stroller bag Voksi® Sky Light is the perfect addition to your family. Voksi® Sky Light fits perfect into your stroller, but can also be used as a duvet or play blanket.

  When developing the Voksi® Sky Light, our goal was to provide parents with a multi-functional solution that is tender to your child and becomes their companion during all sorts of activities during the day. Voksi® Sky Light be zipped open entirely and thus accompanies your child during their day as a play blanket or soft duvet. This year new version is more hybrid and makes it perfect for stroller and car seat.

  All product parts of the Voksi® Sky Light are certified according to the Oeko-Tex® Standard 100, Class 1. This ensures that your baby is surrounded by materials free from hazardous substances or harmful chemicals. To provide your child with the highest comfort, the light material combination of soft cotton and fluffy polyester keeps your child in a pleasant temperature during mild weather conditions.

  Besides high-quality materials, the Voksi® Sky Light also features several smart ways of zipping the footmuff open, so that you can easily adjust it to the temperature conditions and your child’s preferences. When visiting family or friends, Voksi® Sky Light can easily be zipped open completely and function as play blanket or duvet. Anti-slip material on the back additionally ensures that the footmuff stays in place in your stroller at all times, while pre-cut holes for the stroller’s internal harness enable additional safety for your child.

  129,00 €
  Vaata toodet
 5. Voksi soojakott Explorer Sea Green Flying 2021

  Kõik parimad Voksi soojakottide omadused on koondatud just Expoler soojakotti.  Villa hingavus ning soojus annavad beebile kõige paremad tingimused jaheda ilmaga vankriga väljas käimiseks. Oluline, et seesmine kiht on 100% puuvilla, mis on mugav lapsele (ei aja higistama). Sobilik soojema talvega.

  Soojakoti põhi on sisseõmmeldud vill, peal on suled, sisemine kangas 100% puuvill.
  Soojakoti  pikkus on 100 cm ja kasutatav 0-3 aastat. Libisemiskindel põhi. Täielikult avatav. Käru rihmade jaoks sisselõiked mugavad sisselõiked, mis võimaldavad paigalduse ka  kõikidesse vankritesse ja jalutuskärudesse, samuti turvatooli UUS!

  Lisainfo Voksi tootejuhilt tel +372 588 344 34. Helista julgelt - küsi lisainfot või saadavust.

  Lisainfot leiad ka www.voksi.no

  For families seeking the perfect sleeping bag with all our best functions

  • Anti-slide material on the back for improved stability in strollers
  • Use as a play blanket or duvet when you are visiting family and friends
  • Take top part off and use the back part as a seat liner
  • A Velcro back opening makes it perfect for fitting harnesses in strollers, travel systems, car seats and bicycle trailers
  • A beautiful star print inspired by the night sky on the inside fabric of the bag
  • Outer fabric in mat nylon for a premium and durable quality
  • Voksi Temperature guide

  A water-repellent fabric at the foot end helps repel dirt on the inside, and a BIONIC-FINISH®ECO treatment repels water on the outside. You as a parent can be sure that your child is surrounded by materials free from hazardous substances like fluorocarbon or formaldehydes.

  Functions

  Special features – the best from the best

  Voksi® has been developing sleeping bags for different weather conditions for more than 30 years. Innovative functions and high-quality materials have always been the focus of our design process and our highest priority. When we developed the Explorer, the newest addition to our product range, our aim was to design the most functional sleeping bag for optimal comfort, merging all our best functions into one novelty product.

  From Urban

  • The same shape, but in a smaller size
  • 2/3 duck down filling of a Voksi® Urban

  From City

  • Easy adjustment of head opening around the baby’s head to adapt to the weather conditions.
  • Duck down filling round head opening to make it soft and comfortable for the child.

  From Move

  • Same pre-cut hole design to make it fit the stroller harness perfectly.
  • Wool filling in the bottom part with a unique ability to transport moisture away from the baby’s body while keeping a stable and comfortable temperature.

  From Design by Voksi®

  • Buttons for folding down the front part for easy ventilation

  From Breeze

  • Soft cotton satin inner fabric for a soft environment for the baby
  • Two way zipper to open up the bottom end for better ventilation

  Lightweight protection

  With its airy duck/down filling, Voksi® Explorer provides a cosy and lightweight protection for your baby. The breathable wool padding absorbs moisture, while two-way zippers and a zip-open foot end enable quick ventilation. The beautiful star print on the soft, woven cotton is gentle against the skin and the top part snuggles around your baby`s head.

  Perfect for different harness systems

  Voksi Explorer has a velcro back opening, perfect for harness systems in strollers, car seats, travel systems and bicycle trailers.

  Materials

  All product parts of the Voksi® Explorer are certified according to the Oeko-Tex® Standard 100, Class 1, which ensures that the baby is surrounded by materials free from hazardous substances or harmful chemicals.

  Technical information

  Length: 100 cm

  Outer Fabric: 100% Nylon
  Inner Fabric: 100% Cotton
  Filling material, top part: 70% Duck Down, 30% Feathers
  Filling material, back: 100% Wool, Treatment: Bionic-Eco-Finish

  Trim: Metal buttons, Faux Leather and YKK zippers

  Oeko-Tex standard 100: All parts are Class 1 certified.

  Washing instruction:

  Top Part: Can be washed together with the back part. Wash on the delicate program, 40oC. Must be dried in the dryer, with tennis balls, until it is completely dry. This will also reactivate the water repellent treatment.

  Back part: Remove back panel before wash. Can be washed together with the top part. Wash on delicate program 40oC. Must be dried in the dryer, with tennis balls, until it is completely dry. This will also reactivate the water repellent treatment.

  Back panel: Separate from back part before wash. Wash separately. Wash on wool program 40oC. Should not be dried in the dryer. Dry flat and shake the bag several times until it is completely dry. Wash less. Air your Explorer, save water only when necessary.


  Oeko-Tex®

  All materials of the Voksi® Explorer are certified according to the Oeko-Tex® Standard 100, Class 1. Oeko-Tex® is an independent testing and certification system for textiles, intermediate and end products at all stages of production. By choosing a product made of Oeko-Tex® certified materials, you as a parent can be sure that your baby is surrounded by materials free from hazardous substances or harmful chemicals.

  149,00 €
  Vaata toodet
 6. Bjällra vankrikindad Rose Golden

  Meil on lapsevanematena muretsemiseks 101 asja - miks muretseda kinnaste pärast, mis ununevad alati, kui viime pisikesed jalutama?

  Pange need jalutuskäru käepideme külge ning need on kaasas - igal ajal ja igal pool!

  Muhvid on:

  - veekindlad

  - mugavalt masinas pestavad

  - universaalsed (sobib igat tüüpi jalutuskärude jaoks)

  - pakendatud korduvkasutatavasse kootud kotti

  Materjal: Must riie, kunstkarusnahk - naturaalne
  Materjal: Sisematerjal: Polaar fliis, välismaterjal: 100% polüester, karusnaha ääris: akrüülkiud
  Suurus: universaalne - sobib ka suurte meeste käte jaoks
  Hooldus: käsipesu
  44,90 €
  Vaata toodet
 7. Bjällra vankrikindad Black Golden

  Meil on lapsevanematena muretsemiseks 101 asja - miks muretseda kinnaste pärast, mis ununevad alati, kui viime pisikesed jalutama?

  Pange need jalutuskäru käepideme külge ning need on kaasas - igal ajal ja igal pool!

  Muhvid on:

  - veekindlad

  - mugavalt masinas pestavad

  - universaalsed (sobib igat tüüpi jalutuskärude jaoks)

  - pakendatud korduvkasutatavasse kootud kotti

  Materjal: Must riie, kunstkarusnahk - naturaalne
  Materjal: Sisematerjal: Polaar fliis, välismaterjal: 100% polüester, karusnaha ääris: akrüülkiud
  Suurus: universaalne - sobib ka suurte meeste käte jaoks
  Hooldus: käsipesu
  44,90 €
  Vaata toodet
 8. Bjällra vankrikindad Black edition

  Meil on lapsevanematena muretsemiseks 101 asja - miks muretseda kinnaste pärast, mis ununevad alati, kui viime pisikesed jalutama?

  Pange need jalutuskäru käepideme külge ning need on kaasas - igal ajal ja igal pool!

  Muhvid on:

  - veekindlad

  - mugavalt masinas pestavad

  - universaalsed (sobib igat tüüpi jalutuskärude jaoks)

  - pakendatud korduvkasutatavasse kootud kotti

  Materjal: Must riie, kunstkarusnahk - naturaalne
  Materjal: Sisematerjal: Polaar fliis, välismaterjal: 100% polüester, karusnaha ääris: akrüülkiud
  Suurus: universaalne - sobib ka suurte meeste käte jaoks
  Hooldus: käsipesu
  44,90 €
  Vaata toodet
 9. Bjällra vankrikindad Grey Velvet

  Meil on lapsevanematena muretsemiseks 101 asja - miks muretseda kinnaste pärast, mis ununevad alati, kui viime pisikesed jalutama?

  Pange need jalutuskäru käepideme külge ning need on kaasas - igal ajal ja igal pool!

  Muhvid on:

  - veekindlad

  - mugavalt masinas pestavad

  - universaalsed (sobib igat tüüpi jalutuskärude jaoks)

  - pakendatud korduvkasutatavasse kootud kotti

  Materjal: Must riie, kunstkarusnahk - naturaalne
  Materjal: Sisematerjal: Polaar fliis, välismaterjal: 100% polüester, karusnaha ääris: akrüülkiud
  Suurus: universaalne - sobib ka suurte meeste käte jaoks
  Hooldus: käsipesu
  44,90 €
  Vaata toodet
 10. Bjällra soojakott Khaki Golden

  Talvekindel veekindla pinnaga kuni - 10 kraadi.

  Bjällra eemaldatava karusnahakraega soojakott on saadaval erinevates värvitoonides.
  Soojakott on varustatud spetsiaalse peakaitsega, mis on loodud teie lapsele lisatoe ja kaela stabiilsuse tagamiseks.
  Soojakotil on augud turvarihmade jaoks.
  Segu mugavusest, välimusest ja funktsionaalsusest.

  Materjal:must kangas, kunstkarusnahk - naturaalne
  Materjal: Sisematerjal: Polaarfliis, välismaterjal: 100% polüester, karusnaha krae: akrüülkiud
  Suurus: 100 x 53cm
  Hooldus: masinpesu 30–40 kraadi (karusnahast krae tuleb enne pesemist lahti võtta), laske sel vabalt kuivada - ÄRGE kuivatage kuivatis!

  131,00 €
  Vaata toodet
 11. Bjällra soojakott Black Golden

  Bjällra eemaldatava karusnahakraega soojakott on saadaval erinevates värvides. Soojakott on varustatud spetsiaalse peakaitsega, mis on loodud teie lapsele lisatoe ja kaela stabiilsuse tagamiseks. Lisaks on seljaosal luku jaoks mõeldud augud. Suurus: 53 * 100 cm Sisematerjal: polaarfliis Välismaterjal: 100% polüester Karusnaha krae: akrüülkiud

  131,00 €
  Vaata toodet
 12. Bjällra soojakott Grey Golden

  Talvekindel veekindla pinnaga kuni - 10 kraadi.

  Bjällra eemaldatava karusnahakraega soojakott on saadaval erinevates värvitoonides.
  Soojakott on varustatud spetsiaalse peakaitsega, mis on loodud teie lapsele lisatoe ja kaela stabiilsuse tagamiseks.
  Soojakotil on augud turvarihmade jaoks.
  Segu mugavusest, välimusest ja funktsionaalsusest.

  Materjal:must kangas, kunstkarusnahk - naturaalne
  Materjal: Sisematerjal: Polaarfliis, välismaterjal: 100% polüester, karusnaha krae: akrüülkiud
  Suurus: 100 x 53cm
  Hooldus: masinpesu 30–40 kraadi (karusnahast krae tuleb enne pesemist lahti võtta), laske sel vabalt kuivada - ÄRGE kuivatage kuivatis!

  131,00 €
  Vaata toodet
 13. Bjällra soojakott Black edition

  Bjällra eemaldatava karusnahakraega soojakott on saadaval erinevates värvitoonides.
  Soojakott on varustatud spetsiaalse peakaitsega, mis on loodud teie lapsele lisatoe ja kaela stabiilsuse tagamiseks.
  Soojakotil on augud turvarihmade jaoks.
  Segu mugavusest, välimusest ja funktsionaalsusest.

  Materjal:must kangas, kunstkarusnahk - naturaalne
  Materjal: Sisematerjal: Polaarfliis, välismaterjal: 100% polüester, karusnaha krae: akrüülkiud
  Suurus: 100 x 53cm
  Hooldus: masinpesu 30–40 kraadi (karusnahast krae tuleb enne pesemist lahti võtta), laske sel vabalt kuivada - ÄRGE kuivatage kuivatis!

  102,00 €
  Vaata toodet