Voksi Breeze Light soojakott Sand Footprints 2021

Tootekood: 10010229-SFP-2021 Kaubamärk: Voksi soojakotid
109,00 €
Voksi Breeze Light soojakott on paljude lemmik kevad - suvi - sügis perioodiks.  Pehme puuvill sees ning pealismaterjal annavad soojakotile just soojemaks ajaks ideaalse koosluse.
Kasutusvanus: u. 0-3 eluaastat
Kõik materjalid on sertifitseeritud vastavalt Oeko-Tex®  STANDARD 100 klass 1
Ülaosa saab täielikult lukustada, seda saab kasutada istumismatina või aluskattena
Takjakinnitusega tagumine ava sobib suurepäraselt ka 5-punkti rihmadega jalutuskärudesse, turvatoolidesse või jalgrattakärusse.
Jalaosa saab täielikult avada ja sellega ventilaeerida ning hoida last jahedamas.
Beebi pea ümber oleva ava lihtne reguleerimine ilmastikutingimustega kohanemiseks
Jahe puuvill ja kohev polüester pehmete temperatuuride jaoks
Tagaküljel libisemisvastane materjal Mõõtmed: Pikkus: 100 cm, Laius: 49 cm
Pealiskangas: 60% puuvill, 40% polüester
Sisekangas: 100% puuvill
Täidis: 100% ümbertöödeldud polüester
Pesemisjuhised: Peske õrna tsükliga temperatuuril 40 C, ärge kuivatage trummelkuivatist, ärge valgendage, ärge triikige, ärge keemiliselt puhastage
Kas soovite veenduda, et teie laps on koos jalutuskäikudel jalutuskärus hästi kaitstud, kuid soovite ka, et nad püsiksid pehmete ilmastikutingimuste korral meeldivas temperatuuris? Siis on uus Voksi® Breeze Light teie lapsele ideaalne kaaslane. 
Voksi® Breeze Light sobib ideaalselt teie vankriga, kuid seda saab kasutada ka lapse istumismatina või aluskattena, lukustades ülemise osa.  Voksi® Breeze Lighti väljatöötamisel oli meie eesmärk pakkuda vanematele pehmete ja jahutavate materjalide kombinatsiooni, mis pehmetel päevadel last paitavad, kuid tuulistel päevadel kaitsevad last ka koos ringkäikudel. Pehme puuvill ja polüester koos nutikate viisidega Voksi® Breeze Light kohandamiseks muudavad selle ideaalselt sobivaks vanematele, kes soovivad õrna temperatuuri korral hubast lahendust otsida.

Kõik Voksi® Breeze Light tooteosad on sertifitseeritud vastavalt Oeko-Tex® Standard 100 klassile 1. See tagab teie beebi ümbritsemise materjalidega, milles pole ohtlikke aineid ega kahjulikke kemikaale. Materjali kombinatsioon pehmest puuvillast väljastpoolt ja täidisena polüestrist hoiab teie lapse pehmete ilmastikutingimuste korral mugavalt ja kaitstult. Veendumaks, et teie laps ei läheks liiga soojaks, on Voksi® Breeze Light valmistatud seestpoolt “jahedast puuvillast”, mis teeb sellest ideaalse valiku soojemateks päevadeks. Lisaks kvaliteetsetele materjalidele on Voksi® Breeze Lightil ka kahesuunalised tõmblukud, et saaksite Breeze Lightit hõlpsasti temperatuuri ja lapse eelistustega reguleerida. Jalaotsa lukuga lahti lukustades saate võimaldada ventilatsiooni ja veenduda, et teie laps jääb jahedaks. Tõmblukud võimaldavad teil ülemise osa täielikult maha võtta, nii et Breeze Lightit saab kasutada ka lapse igapäevase lõunauinaku või seikluse ajal mugava istumismatina või aluskattena. Tagaküljel olev libisemisvastane materjal tagab lisaks, et jalakate püsib kogu aeg paigas, samal ajal kui käru sisemise rakmete jaoks eelnevalt lõigatud augud võimaldavad teie lapsel täiendavat turvalisust.
Kui Sul on tekkinud lisaküsimus või ei oska õiget soojakotti valida, jagab lahket nõu ka Voksi tootejuht Eestis: tel 588 344 34
#voksi-soojakott #voksi_eesti #besafe_eesti #soojakotid