Strider 14x Sport 2-in-1 Sinine

Tootekood: 125755 Kaubamärk: STRIDER Tarneaeg: Kohe saadaval
279,00 €

Strider 2-in-1 - Jooksuratas millel on pedaalid kaasas! 

Kiire õnnestumine – see on see, mida soovime, et lapsed kogeksid Strider 14x Sport mudelil. Oleme pannud kokku kõik õiged koostisosad, et teie jõnglasel läheks üleminek tasakaalurattalt pedaalidega rattale võimalikult edukalt ning kiirelt. Miks? Sest edu, mida teie laps kogeb Strideriga sõites saadab teda terve elu vältel.

14x Sport mudeliga õpivad lapsed jalgrattaga sõitma üle terve maailma. Pedaalidega rattaga sõitma õppimine annab kindlustunde ja vabaduse, millest nad ei osanud isegi unistada. Lisaks saavad lapsevanemad jälgida, kuidas laps kasvab ja areneb otse nende silme all. Päris lahe, eks? 14x on alguses tasakaaluratas, aidates lapsi, kes pole enne rattaga sõitnud või kes on juba vanad Strideri sõbrad ja soovivad saavutada kindlustunde ja tasakaalu suuremal rattal. Kui teie laps on pedaalidega rattaga sõitmiseks valmis, kinnitage lihtsalt Easy-Ride pedaalidekomplekt ja VOILA! Teil on kõige reguleeritavam ja lahedam pedaalidega ratas maailmas.

Ja asi läheb veelgi paremaks. Lapsed kasvavad mühinal ja tänu reguleeritavale istmele ja juhtrauale saab 14x Sport mudelit kasutada ka edaspidi. 14x mudeli tasakaaluratta muutmine pedaalidega rattaks käib ülikiirelt ja lihtsalt (anname teile isegi kaasa mutrivõtme ühe poldi keeramiseks). Ja teie laps saab mööda naabruskonda ringi vändata mõeldes, et te olete superkangelane, et talle 14x ratta ostsite. Nad hakkavad oma taasleitud kindlustunde ja seiklusjanuga oma oskustest ja vabadusest aru saama. Nüüd peavad kõik lapsevanematest naabrid oma latti kõrgemale tõstma. Jah, me ütleksime, et see on võit lapsevanematele.

14x mudelil on valatult sobiv disain
Disainitud spetsiaalselt lapse proportsioonide järgi. Lühemad vändad muudavad väntamise lihtsamaks. 14x disain sobib paremini ka istumise alla. Selle kitsas disain võimaldab lapsel hõlpsamalt ja tugevamalt pedaale sõtkuda. Mugav ratas aitab kaasa kiirele õnnestumisele.
14x kasvab koos teie lapsega
14x on disainitud kasvama koos teie lapsega, mis tähendab seda, et see on alati sobiv. 14x tuleb koos täielikult reguleeritava istme ja juhtrauaga ning selle saab sujuvalt muuta tasakaalurattast pedaalidega rattaks. See lihtne üleminek arendab kindlustunnet, aitab kiirelt õnnestuda ja on kasulikum ka lapsevanematele.
14x on parim viis rattaga sõitma õppimiseks</s