Babyzen Yoyo2 kergkäru VALGE RAAM

Tootekood: 129200 Kaubamärk: Tarneaeg: 14 tööpäeva
TOODE ON SAADAVAL E-POEST JÄRELTELLIMISEGA, TARNEAEG 10-15 TÖÖPÄEVA
419,00 €

It's here! The renewed Babyzen Yoyo+!

Kvaliteetne Babyzen Yoyo, kaalub kõigest 5,8 kilo, on lubatud käsipagaasi lennukisse. Hästi kompaktne ja mugav. Sobib lapsele kuni 20 kilo, 6 kuud-3 aastani, istme pikkus on 70 cm kuid ka 90 cm pikk laps mahub ilusti ära. Täislamavasse ei lähe, kuid 175' asend võimaldab lapsel ilusti uinakut teha.
vihmakile ja putukavôrgu saab eraldi osta.
Värvi saab valida: valge/must raam ja materjal: must, hall, beež, lilla, fuktsia, punane.

Eestis saab saata ka Omnivaga

 

Babyzen Yoyo + on kompaktne kergkäru, mis sobib kasutamiseks nii igapäevaselt kui reisil olles alates 6 elukuust. Kokku panduna vastab käru käsipagasi mõõtudele (52x44x18 cm).

Babyzen Yoyo + on äärmiselt kergelt ühe käega manööverdatav ning tänu esivedrustusele ja “Soft Drive” süsteemile sobilik sõitmiseks erineval pinnasel.

Babyzen Yoyo + raam on väga vastupidav, see on valmistatud alumiinimumist, kasutatud on roostevaba terast ja suure jõudlusega plastmassi, kõik materjalid on taaskasutatavad. Kergkäru  sobib kuni 18kg lapsele ja mahutab mugavalt  2 kg asju kaubakorvis.

YOYO+ raamile saab adapteritega imelihtsalt kinnitada turvahälli ja kasutades hälliosa (müüakse eraldi) on vanker sobilik alates sünnist.

Babyzen Yoyo + istumisosa ja hälli on  võimalik soetada erinevates värvitoonides  ning need on kergesti hooldatavad ja masinpestavad 30°C juures.

Babyzen Yoyo + kergkärul on läbinud mitmed uuendused:
  •  seljatoe asend on reguleeritav kuni 140 kraadi
  • mugav pehmendusega isteosa
  • 5-punkti turvarihmad
  • parem 4-ratta vedrustus
  • suurem kaubakorv
  • UV 50+ päikesekaitse
  • kaal vaid 6,2kg