Strider Bike Cusom Honda

Артикул: 118218 Бренд: Strider
149,90 €

See vastupidav ja rohkete omadustega ratas on ideaalne õpetamaks tasakaalu ja sõitmist kahel rattal, sobib 18 kuu kuni 5-aastastele.

Custom mudelil on rohkelt häid omadusi nii lapse kui vanema jaoks. Patenteeritud terasraam ja torkekindlad rehvid ei vaja mingit hooldust. Sadula ja lenksu kõrgust on väga lihtne muuta tänu kiirkinnitus klambritele, selleks ei ole teil vaja ühtegi tööriista. Custom mudelil on edasiarendatud ergonoomilne disain koos spetsiaalsete jalatugedega raamis, lisaks on rattal uus pehme-ja kitsam sadul, mis sobib ideaalselt kokku lapse kitsaste puusadega. Minikäepidemed (12,7mm) on kohandatud väikestele kätele, nii on lapsel veel parem haare ja kontroll ratta üle. Lisaks on juhtraual stiilne pehmendus, mis näeb äge välja ja teeb sõidud veel turvalisemaks.

Strider jooksuratastel on väga madal sadula kõrgus selleks, et lapsed saaksid juba 18-kuuselt ratta sõiduga algust teha. Custom mudelil on boonusena kaasas pikem sadulatoru, nii saab sinu laps sellega kuni 5-aasta vanuseni välja sõita!

Strider® rattad on õpetanud miljoneid lapsi hoidma tasakaalu ja liikumist kahel rattal- üleminek jalgrattale on valutu ja selleks ei ole vaja abirattaid. Sellega, et üle 1,5 miljoni ratta on juba müüdud, kinnitavad lapsevanemad, et Strider on parim jooksuratta bränd maailmas!
Custom 12 mudelil on sadula reguleerimis vahemik 27-48cm.