Kuma Energiakee LOVE

Артикул: 124515 Бренд:

Armastuse jõud!

Roosa kvarts on armastuse kivi, mis aitab Sinu ellu tuua sensuaalsust, õnne, romantikat ja armastust nii iseenda kui teiste vastu. Love energiakeel on tugev energia, tänu roosale kvartsile, mis aitab leida ühendust oma naiseliku poolega.

Vääriskivi ümbritseva metallrõnga ümber on käsitsi punutud siidiniit ning kinnitusena on kasutatud hõbetraati ja vegan nahka, mis annavad keele elegantse, kuid minimalistliku väljanägemise.

Igapäevaselt ümbritseb meid väga palju erinevaid tehismaterjale, mis on nii kehale kui vaimule väsitavad ja tekitavad meie kehas staatilist elektrit. Üheks viisiks seda elektrit maandada on käega katsuda midagi, mis on looduslik, nagu seda on siid ja kivim KUMA energiakees. Eneselegi mäkamatult saame energiakeest jõudu juurde, et tegeleda keeruliste situatsioonidega.

Pikkus: 90 cm ; puuvillast paela pikkust on võimalik muuta.

Kasutatud materjalid: puuvillast pael, vegan nahk, naturaalne poolvääriskivi. NB!  Poolvääriskivi toon ja kivi suurus võivad erineda tootepildil olevast, kuna tegu on naturaalsete kividega ning iga eksempler on ainulaadne.