Manduca Baby Carrier-Dark Grey

Produkta kods : 117632 Zīmols:
Toode on saadaval ainult e-poes, tellimisega.
Kaal Alates 3,5 kuni 20 kg
Materjal 100% puuvill
Vanus Sünnist kuni 4 aastani
Tootja Manduca, Saksamaa

See originaalne ning paljudes kaunites värvitoonides kõhukott pakub kõike, mida üks õige lapsekandevahend peaks pakkuma. Ükskõik kuhu sa plaanid täna minna või mida teha, on seda hästi disainitud kõhukotti väga mugav kasutada ning lisaks aitab see hoida last M-asendis.. Sisse integreeritav imikuiste, unikaalne seljatoe pikendus koos peatoega, turvarihmad, keha järgi muganduvad rihmad ning orgaaniline puuvillast ja kanepist valmistatud riie teevad Manducast imelise kõhukoti igaks olukorraks.

OMADUSED:
Sisemine materjal 100% orgaaniline puuvill.
Duraflex kinnitusrihmad, kõrgekvaliteetne vahtpehmendus ja niklivabad YKK lukud.
Masinpestav 30°C juures.
Ülilihtsalt lisatav imikusisu väikestele lastele.
Seljatoe pikendamise võimalus, mida väiksematel lastel saab kasutada peatoena ning suurematel seljatoe pikendusena. Pikendus on nähtamatu kui seda ei kasutata.
Mahub hõlpsasti enamikesse seljakottidesse või kandekottidesse. Kaalub kõigest 680g ning on kergesti kokkuvolditav suuruseks: 34,5 x 22 x 12 cm. Sobilik lastele 3,5 kg – 20 kg.
Manduca kõhukotti on väga hea kasutada ka imikute kandmiseks, kasutades selleks kõhukottidele mõeldud imikusisu. Imikusisu on kõhukottidega juba kaasas, seega saad sa juba vastsündinu kõhukotti (alates 3,5 kg) asetada. Selliselt saab su laps tunda mugavust, turvalisust ja lähedust, mis on tema arenguks väga vajalikud.
Suurepärane sobivus nii vanemale kui ka lapsele.