116471

Tuotenumero: 116471 Tavaramerkki:
94,90 € 80,66 €
Käsitööna valminud Karloova tegelustekk koos tegeluskaartega ning erinevatest kujunditest mänguasjadega on vahva mänguplats, millelt on hea alustada oma esimest tutvust maailmaga! Karloova tegelustekk sobib beebile juba alates sünnist. 

Füsioterapeut Maarja Säde kommentaar: Tegelustekk on parim paik Sinu beebile eakohaste motoorsete oskuste arendamise jaoks. Karloova tegelusteki mängukaare keskel asetsevad mänguasjad soodustavad Sinu lapse sümmeetrilise asendi arengut, stimuleerivad käte keskjoonele toomist ja toetavad seeläbi ka peenmotoorika ja silm-käsi koordinatsiooni arengut. Karloova tegelusteki mängukaarel asetsevatesse aasadesse on võimalik ise mänguasju juurde lisada ja eemaldada. Selleks, et veelgi enam soodustada beebi keskjoonele vaatamist ja käte keskjoonele toomist on parim esialgu eemaldada huviobjektid külgedelt ning asetada vaid üks mänguasi beebi keskjoonele. Lapse arendes ja kasvades on Sul võimalus lisada ka teistesse aasadesse mänguasju, et lapsel tekiks huvi oma ümbruse uurimise ning küljele ja seejärel kõhule pööramise vastu. Samuti saad väga hõlpsalt vahetada keskjoonel rippuvat mänguasja siis, kui laps on kaotanud huvi enda ees asetseva objekti vastu. 

Lisainfo:
Teki mõõdud: 80 x 80 cm
Tegeluskaared kinnituvad tekile põhja alt krõpsupaeltega, seega on neid lihtne eemaldada lapse kasvades. Tegeluskaarte küljes on 3 mänguasja - ring (kõrinaga) diameeter 10 cm; kolmnurk (krabisev) 10 cm x 9 cm; ruut (peegliruuduga) 10 cm x 10 cm.
 
Toode on saadaval ainult e-poes.