PUZZLED/ARENDAVAD MÄNGUD

PUZZLED/ARENDAVAD MÄNGUD

   

 1. Vilac pappkartongist kuubikud sari Naljakad tegelased

  Kümme virnastattavat ja teineteise sisse asetatavat kuubikut loomade ja numbrite teemal.

  Mõõdud: torni kõrgus 87cm.

  Soovitav alates 12+ elukuust!

  Sisaldab väikeseid osi. Lämbumisoht!

  15,60 €
  Vaata toodet
 2. Vilac puidust Tunne ja otsi mäng Farm

  Mõõdud: 16 x 16 x 16 cm. Soovitav alates25+ eluaastast. Sisaldab väikeseid osi. Lämbumisoht!

  21,00 €
  Vaata toodet
 3. Vilac puidust tasakaalumäng Kass

  Vaata kui palju väikeseid kassipoegi saad kassi peale panna, enne kui see ümber läheb.

  Mõõdud: 19 x 19 x 3 cm.

  Soovitav alates 4+eluaastast.

  19,10 €
  Vaata toodet
 4. Vilac magnetiga kalapüügimäng Ookean

  Vahva kalapüügimäng. Magnetitega. Mõõdud: 32 x 32 x 21 cm. Sobilik alates 3+ eluaastast. Sisaldab väikeseid osi. Lämbumisoht!

  25,00 €
  Vaata toodet
 5. Vilac puidust mäng Õpin loendama

  Õpi loendama ning tundma puu ja juurvilju. Mõõdud: 26,5x9x24,5cm. Soovitav alates 18 elukuust. Sisaldab väikeseid osi. Lämbumisoht!

  29,00 €
  Vaata toodet
 6. Vilac puidust magneetiline nukk Chloe riietusega

  Puidust nukkude komplekt. Sisaldab 37-tarvikut sh nukk, riided jms. Nukk on ca 22cm pikk.

  Sobilik alates 3+ eluaastast.

  NB! sisaldab pisikesi detaile, lämbumisoht!

  26,25 €
  Vaata toodet
 7. KidKraft puidust käimistugi

  Kidkraft deluxe jalutuskeskus paneb lapse jaoks kokku kujundite sobitaja, ksülofoni ja sõidu-labürindi koos 4 kujundiga. Ning lisaks sellele veel saab laps sellega sõita ühest toast teisse ning õppida kõndima.

   

  Toote omadused:

  Lõbus ning erksate värvidega
  Sõidu-labürint koos 4 kujundiga
  Ksülofon
  Kujundite sobitaja

   

  Toote mõõdud 51 K x 35 x 32 cm

  Kaal: 5 kg

  89,00 €
  Vaata toodet
 8. KidKraft Noa laev

  Noa laeva kujuga kujundite sobitaja võimaldab lastel tundma õppida nii loomasid kui ka arendada enda kujundite tundmise oskust. Iga lapsevanema rõõm on vaadata, kuidas laps istub tunde lõbusa mänguasja ees ja püüab õigeid loomasid sobivasse avasse asetada.

  Toode sisaldab:

  * Lõbusad ja erksad värvid
  * 17 looma: 2 lõvi, 2 kilpkonna, 2 ahvi, 2 pandat, 2 kaelkirjakut, 2 elevanti, 2 tuvi
  * Noa ja tema naine, pluss Noa laev
  * Sõidu-labürint koos 6 erineva vormiga, mis liiguvad
  * Kujundite sobitaja
  * Aitab arendada kujundite ja värvide äratundmist ning silmade-käte koostööd
  * Monteeritud


  Mõõdud 21 K x 16 x 27 cm

   

  29,00 €
  Vaata toodet
 9. KidKraft motoorika tegevuskeskus - puidust labürint

  Nii palju mängimise võimalusi! Kidkrafti labürindi mäng pakub poistele ja tüdrukutele mänguvõimaluse viielt erinevalt küljelt. Mängu iga külg pakub lastele teistmoodi väljakutseid, mis aitavad nendel arendada kujundite ja värvide äratundmist ning silmade-käte koostööd.

  Toode sisaldab:

  * Ilus maamaja stiil, mille komplektis on traktorid, puud ja ka ilus talumaja
  * Labürindi detailid on valmistatud puidust
  * Sõidu-labürint koos 6 erineva vormiga, mis liiguvad
  * Kujundite sobitaja
  * Liikuvad ühendatud hammasrattad
  * Klotsid, mille ühel pool on numbrid ja teisel pool erinevad värvilised kujundid
  * Monteeritud


  Mõõdud 50 K x 27 x 27 cm

  65,00 €
  Vaata toodet
 10. Melissa & Doug puidust mängutoit Viiluatud sushi

  24-osaline puidust mängutoidukomplekt. Siia kuuluvad viilutatavad sushirullid, krevetid, tuunikala, muna ja kalamari, riis, kastmiskauss, puust nuga ja palju muud. Frustratsioonivabad isekleepuvad söögipulgad haaravad mängutoitu. Isekleepuvad sakid teevad puust nuga lõigates realistlikke viilimise helisid!
  17,95 €
  Vaata toodet
 11. Melissa & Doug puidust mõistatus Karupere

  Sisaldab 45 omavahel sobivat detaili karupere kokkupanekuks. Puitkarbis on sektsioonid hõlpsaks hoiustamiseks. Suurepärane jutuvestmise lõbus! 3+ aastat
  14,95 €
  Vaata toodet
 12. Melissa & Doug puidust mängukomplekt Farm 17-osaline

  17-osaline linnamängukomplekt koos puidust hoiukastiga, mis avaneb mängupinna loomiseks sisseehitatud teeradadega. Komplekti kuulub veoauto, traktor ja 2 hagist. Püstitage sild, ait siloga, viljahoone, puud, loomad, heinapallid. Kõigi mängutükkide hoidmiseks on ruumi palju, käepärase käepidemega. 3+ aastat
  29,95 €
  Vaata toodet
 13. Melissa & Doug puidust magnetiline tahvel

  Multifunktsionaalne magnetiline tahvel muudab paljud hetked meeldivamaks, see sobib ideaalselt reisimiseks, ooteruumi, s.t kuhu iganes lastel kiirelt igav ei hakkaks! Komplekt koosneb puitkarkassist, kriidist ja magnetilisest ühelt ja teiselt poolt kuiva kustutamise markeritega maalimiseks. Komplekt sisaldab 3 värvilist kriiti, käsna, kuiva kustutamise markerit ja 36 magnetilist tähte ja numbrit.

  14,99 €
  Vaata toodet
 14. Melissa & Doug puidust magneetiline sobitamise mäng

  Vahva sobitamise mäng. Magneetiline. Kahepoolne, erinevad stseenid.

  HOIATUS! Ei sobib alla 3-eluaastat. Sisaldab väikeseid osasid. Lämbumisoht!

  #parimlastele #heakingitus #lasteaialemmik

  20,00 €
  Vaata toodet
 15. Melissa & Doug puidust magneetiline tahvelpusle Peida ja otsi

  Kõrgelt hinnatud õppepusle väikelapse motoorsete oskuste, käe ja silma koostöö ning jutustamisoskuse arendamiseks. Ava ja sulge erinevaid luuke, mille taga on magneetiline tükk- see on põnev tegevus väikelapse motoorsete oskuste ning käe ja silma koostöö arendamiseks.

  Toote mõõdud ca 31,5 x 24 x 3 cm.

  Sobib vanusele 3+.

  21,25 €
  Vaata toodet
 16. Melissa & Doug Kalapüügi magnetiline pusle

  Komplekti kuulub 10 puidust magnetilist kala ja 1 magnetiga õng.

  Kasuta magnetilist õngeritva, et "tabada" mängulaualt 10 värvilist meresõpra, seejärel aita loomad tagasi merre,omale kohale!

  Lõbus osavusmäng arendab lapse kordinatsiooni.

  Sobilik 3+ aastastele

  9,95 €
  Vaata toodet
 17. Melissa & Doug puidust loendamismäng Tõuk

  Värvilise puidust tõugu abil on põnev loendamist harjutada. Loenda ja järjesta puidust kettaid numbrite järgi või õpi hoopis värve! Loendamisketaste abil saab tutvust teha ka liitmise põhitõdedega. Uute teadmiste ammutamisega samaaegselt arenevad lapse motoorsed oskused ning silma ja käe koostöö. Pakendatud toote mõõdud on 27 x 7,5 x 9 cm. Mäng sobib vanusele 2+ aastat.

  16,95 €
  Vaata toodet
 18. Melissa & Doug puidust kujundite pusle

  Melissa and Doug puidust pusle kujunditega. Arendab peenmotoorikat, värvide tundmaõppimist, kujundeid. Mõõdud: 2,5x23x30cm.

  16,95 €
  Vaata toodet
 19. Melissa & Doug puidust Kella õppimise mäng

  Puidust õppekell, mis sobib suurepäraselt kella tundma õppivatele lastele. Mugavalt keeratavad seierid, ülesandekaardid ja enesekontrolli võimaldav digitaalkell, muudavad õppimise põnevaks ka omaette mängides! Kas oskad öelda, mis kell on? Lauapeal kindlalt püsti seisval puidust kellal on mugavalt keeratavad seierid, mille punane tunniseier ühtib punaste tunninumbritega ja sinine minutiseier siniste minutinumbritega. Lisaks on kella põhjal välja toodud sektorid eristamaks veerand- ja pooltunde. Komplekti kuulub ka 13 kahepoolset ülesandekaarti, mille saab lahendamiseks asetada kella külge. Ülesande lahendust saab kontrollida luugi all peidus oleva digitaalkella abil! Mängu lõppedes aseta ülesandekaarid kella taga asuvasse hoidikusse. Ideid kella õppimise harjutamiseks: Liiguta tunniseierit ning palu lapsel iga tunni juures öelda, mis kell on. Korda ülesannet minutiseieriga; Liiguta mõlemaid seiereid ning keskendu tunni kaupa veerand, pool ja kolmveerand tundidele; Palu lapsel loendada kella minuteid (1-60) või anna ajavahemik, minutite loendamiseks (näiteks 40-50); Sulge digitaalkella aken, aseta ülesandekaart kella peal olevasse hoidikusse ning palu lapsel kellaseierid õigesti paika seada; Aseta ülesandekaardid lauale ja palu lapsel need ajaliselt reastada. Ülesanne muutub keerulisemaks kui osad kaardid on analoog- ja osad digitaalkella näitudega; Valmista lapsele ülesandekaarte, kus kella minutiseier jääb 5 minuti vahele (näiteks 8:12); Vali ülesandekaartide hulgast 2 kaarti ja palu lapsel kella abil selgeks teha kui suur on ajavahe; Räägi lapsega päevarutiinist ning palu tal kella peal näidata, mis kell ta hommikul sööb, lasteaeda läheb, hambaid peseb, jne. Sobib vanusele 4+ aastat.

  18,95 €
  Vaata toodet
 20. Melissa & Doug puidust klotsid ABC-123

  50 traditsiooniliselt kujundatud 1-tollist puidust tähestiku plokki Värviline kollektsioon pilte, tähti ja numbreid Ideaalne sõna tuvastamiseks, sobitamiseks, virnastamiseks ja sortimiseks Erakordne kvaliteet 2+ aastat
  14,95 €
  Vaata toodet
 21. Melissa & Doug Puidust helmeste komplekt Liblikad

  Kujundage ehted liblikateemaliste puidust helmeste komplektiga. Komplekti kuulub üle 120 puidust helme ja 5 värviga kooskõlastatud nööri. Pakitud käepärasesse puidust salve. Täiuslik keelpillide kujundamise, kujundamise ja kujundamise tegevus. Erakordne kvaliteet ja väärtus. HOIATUS: Lämbumisoht - väikesed osad. Mitte alla 3-aastastele lastele.
  9,95 €
  Vaata toodet
 22. Melissa & Doug Puidust konstruktori komplekt

  48-osaline puitehitis. Komplekti kuulub 12 polti, 8 mutrit, 16 ehitusplaati, 6 plokki, kruvikeeraja ja hoiukast. Hoiukarp on eelnevalt puuritud, nii et sellest võib saada ka osa struktuurist! Illustreeritud ehitusjuhendid näitavad, kuidas luua kraanat, mootorratast, lennukit ja võistlusautot. Edendab loendamist, sorteerimist ja peenmotoorikat; julgustab probleemide lahendamist ja konstruktiivset mängu. 4+aastat

  16,95 €
  Vaata toodet
 23. Melissa & Doug Peakoka kostüüm

  Peakokk kostüüm punaste ginghami aktsentide ja realistlike aksessuaaridega. Kvaliteetne kangas ja konstruktsioon tagavad vastupidavuse. Komplekti kuulub peakokk jope, müts, kolm puidust söögiriista, plastist mõõtelusikad ja korduvkasutatav nimesilt. Masinas pestav kostüüm ja pühkida-puhastada-tarvikud 3–6-aastane

  22,95 €
  Vaata toodet
 24. Melissa & Doug osavusmäng Riputa

  Hoogne ja lõbus tasakaalumäng "Riputa" paneb proovile osavuse ja kindla käe ning sobib hästi pereringis mängimiseks. Põnev ja hoogne konksudega riputamismäng on samamoodi põnev nii 5-aastasele, 15-aastasele kui emale-isale. Mäng koosneb 24 kummist otstega vardast, mis tuleb maha kukkumata alusele asetada Arvad, et see on lihtne? Proovi lisada järgmine varras - tänu tasakaalu muutumisele, muudab koheselt kuju ka ehitatav skulptuur. Võidab mängija, kel õnnestub esimesena lisada skultpuurile kõik vardad nii, et midagi maha ei kuku. Komplekti kuulub ka värvitäring ning juhendis on mitu alternatiivset mänguversiooni. Vahvat riputamismängu saab mängida ka võistlusturniirina. Mäng sobib 1-4 mängijale.

  17,95 €
  Vaata toodet