Luin Living kollektsioon on loodud, kasutades ülimalt kvaliteetseid ja hoolikalt valitud materjale ning innovaatilisi lahendusi, et pakkuda meie klientidele inspireerivaid elamusi kodustel puhkehetkedel. Luin Living tooted on ehe näide skandinaavialikult lihtsa disaini ja luksuslike materjalide imetabasest kombinatsioonist, olles samaaegselt nii mugavad igapäevased tarbeesemed kui ka kaunid ja kaasaegsed sisustuselemendid.

Luin Living – Sinu kodu on sinu spaa

Luin Living on sündinud usust ja unistusest tuua killuke spaad argiellu. Meie jaoks tähendab killuke spaad värskuse, mugavuse ja lõõgastuse tunnet, mis peaks olema saavutatav iga päev. Tänaseks on Luin Living kollektsioon kombinatsioon luksuslikest rätikutest ja isikupärastest spaarõivastest, mis aitavad luua luksusliku spaa tunde kodu privaatsuses. Kõigi meie disainide puhul on eesmärgiks lihtsa, stiilse ja kaasaegse välimuse kujundamine.

Lisaks hellitavale puudutusele ja kaasaegsele stiilile keskendub Luin Living kvaliteedile. Kõik Luin Living toodetes kasutatavad materjalid on hoolikalt valitud ja ülimalt kvaliteetsed ning omavad öko-tex 100 standardit.

 

Luin Living