Kuma Energy Necklace Harmony

Tootekood: 124516 Kaubamärk:

Ametüst aitab Sinu ellu luua harmooniat ning lasta lahti vanadest sidemetest, mis Sind enam ei teeni. Samuti aitab ametüst arendada vaimsust ning äratada kõrgemat teadvust. See kee on hea vahend neile, kes veel otsivad oma kohta päikese all või tegelevad enesearenguga.

KUMA Enegiakee ei paku pelgalt silmailu, vaid on ühtlasi toiduks Sinu vaimule ja hingele. Tänu eetiliselt toodetud materjalidele ja Eesti käsitöömeistrite hoolele, kannab energiakee erilist energiat, mis on omane vaid käsitööna valminud toodetele.

Igapäevaselt ümbritseb meid väga palju erinevaid tehismaterjale, mis on nii kehale kui vaimule väsitavad ja tekitavad meie kehas staatilist elektrit. Üheks viisiks seda elektrit maandada on käega katsuda midagi, mis on looduslik, nagu seda on siid ja kivim KUMA energiakees. Eneselegi mäkamatult saame energiakeest jõudu juurde, et tegeleda keeruliste situatsioonidega.

Vääriskivi ümbritseva metallrõnga ümber on käsitsi punutud siidiniit ning kinnitusena on kasutatud hõbetraati ja vegan nahka , mis annavad keele elegantse, kuid minimalistliku väljanägemise.

Pikkus: 90 cm ; puuvillast paela pikkust on võimalik muuta.

Kasutatud materjalid: puuvillast pael, vegan nahk, naturaalne poolvääriskivi. NB!  Poolvääriskivi toon ja kivi suurus võivad erineda tootepildil olevast, kuna tegu on naturaalsete kividega ning iga eksempler on ainulaadne.