Karloova Väike Tegelustekk Koos Tegeluskaartega-Väike Prints

Tootekood: 116473 Kaubamärk:

Käsitööna valminud lapiteki tehnikas tegelustekk koos tegeluskaartega ja tähistaevaga on mõeldud väikesele printsile või väikesele printsessile, et alustada esimest tutvust maailmaga. Karloova tegelustekk sobib beebile juba alates sünnist. 

Füsioterapeut Maarja Säde kommentaar:Tegelustekk on parim paik Sinu beebile eakohaste motoorsete oskuste arendamise jaoks. Karloova tegelusteki mängukaare keskel asetsevad mänguasjad soodustavad Sinu lapse sümmeetrilise asendi arengut, stimuleerivad käte keskjoonele toomist ja toetavad seeläbi ka peenmotoorika ja silm-käsi koordinatsiooni arengut. Karloova tegelusteki mängukaarel asetsevatesse aasadesse on Sinul endal võimalik ise mänguasju juurde lisada ja eemaldada. Selleks, et veelgi enam soodustada beebi keskjoonele vaatamist ja käte keskjoonele toomist on parim esialgu eemaldada huviobjektid külgedelt ning asetada vaid üks mänguasi beebi keskjoonele. Lapse arendes ja kasvades on Sul võimalus lisada ka teistesse aasadesse mänguasju, et lapsel tekiks huvi oma ümbruse uurimise ning küljele ja seejärel kõhule pööramise vastu. Samuti saad Sa ise väga hõlpsalt vahetada keskjoonel rippuvat mänguasja siis, kui Sinu laps on kaotanud huvi enda ees asetseva objekti vastu. 

Lisainfo:
Teki mõõdud: 80 x 80 cm
Värvus: sinine või roosa 

Tegeluskaared kinnituvad tekile põhja alt krõpsupaeltega, seega on neid lihtne eemaldada lapse kasvades. Tegeluskaarte küljes on 3 mänguasja - suur kõlisev täht läbimõõduga 21 cm; kõrinaga täht ja krabisev täht läbimõõtudega 13,5 cm. Roosade tähekestega tegeluskaartel on silt Karloova väike printsess ja siniste tähekestega komplektil silt Karloova väike prints. 

 
Toode on saadaval ainult e-poes.