Amazonas Carry Sling Kandelina-Pacific

Tootekood: 117645 Kaubamärk:
Toode on saadaval ainult e-poes, tellimisega.
Kaal Alates 0 kuni 15 kg
Materjal 100% puuvill
Pikkus 4,5 m
Vanus Sünnist kuni 3 aastani
Tootja Amazonas, Saksamaa

Carry Sling kandelina on tehtud spetsiaalsest käsitsi kootud puuvillasest materjalist, mis garanteerib riidele pikkupidi tugevuse ja stabiilsuse ning diagonaalselt sobiva venivuse. Selline riie  aitab mugavalt ja kindlalt  toetada lapse keha.

Kõik AMAZONAS Carry Sling kandelinad on tehtud õhukesest 100% puuvillasest materjalist, mis on kerge ja õhku läbilaskev ning tänu sellele on neid mugav kasutada ka suvisel ajal. Sileda kanga pealispinna tõttu on ka sõlmede sidumine lihtne.

Mõlemas kandelina otsas on topeltkandid, mis takistavad kanga väljavenimist. Kandelina otsad on kitsamad, mistõttu on see kergem ning sõlmed näevad väiksemad ja ilusamad välja.

Tootega on kaasas piltidega illustreeritud kasutusjuhend, et kandelina sidumine oleks lihtne.

Imikutel on sündides kumer selgroog.  9 kuu jooksul ema kõhus on selgroog areneneud selliselt, et mahtuda sinna võimalikult hästi. Peale sündi hakkab selgroog tasapidi sirgenema. See on aeglane protsess, mis võtab aega terve aasta ning lõppeb siis kui laps teeb oma esimesi iseseisvaid samme. Samuti on sündides lapse jalad kõverdatud tänu vähesele ruumile ema kõhus. Imiku puusaliigesed on sellised, mis täiskasvanul näeks välja